05.09.2015   10:45

Сьогодні у Львові зустріч з Рефатом Чубаровим

Сьогодні, 5 вересня, о 15:00 у Музеї Ідей (вул. Валова 18-а) відбудеться зустріч з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим в рамках «Фестивалю переселенців та львів'ян».

Також починаючи з 12-00 відбудуться виступи музичних колективів, майстер-класи з вибійки, розпису по склу, золотої вишивки, розпису хною, бісеру, ярмарок народно-прикладного та декоративного мистецтва, приготування кримськотатарських та галицьких страв.
Окреме дійство Фестивалю 5 вересня – мистецький перфоманс: ІЗОЛЯЦІЯ у вигнанні. Виставка складається з відео-інтерв'ю з цивільними полоненими, що утримувались «ДНР» в приміщеннях ІЗОЛЯЦІЇ в Донецьку; з молодими донетчанами, а також відео з озброєними людьми, які окупували територію фонду. ІЗОЛЯЦІЯ представить матеріали про діяльність фонду і нещодавню роботу донецького художника Сергія Захарова — інсталяцію Картковий будинок.

Всі заходи «Фестивалю переселенців та львів'ян» 5 вересня пройдуть у Музеї Ідей та будуть безкоштовними.
«Фестиваль переселенців та львів’ян» відбудеться у Львові 4-6 вересня. Це своєрідне зведення культурних мостів та майданчик для діалогу, перший в Україні фестиваль, який має на меті об’єднати місцевих мешканців та переселенців, долаючи будь-які кордони. Такого роду подія відбуватиметься в Україні вперше.

Організаторами «Фестивалю переселенців і львів’ян» виступили кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові», громадська ініціатива «Крим SOS» зі підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Фестиваль проходить в рамках Конгресу Культури Східного Партнерства у Львові.

Партнери фестивалю: Управління культури Львівської міської ради, мистецьке об’єднання «Дзиґа», Форум Видавців, Музей Ідей, ініціатива «Е-97», «Мистецтво толерантності» (Харків), Центр зайнятості вільних людей, організації переселенців у Львові: «Вітер зі Сходу», «Схід і Захід разом», «Кримська Хвиля», повідомляє прес-служба "Крим SOS".